Filtrovat
Značka
Velikost
Barva

Samodržící punčochy

Aktivní filtry

499 Kč
Skladem

Oroblu luxusní samodržící punčochy Soirée 15

Jemné, velmi průsvitné samodržící punčochy s krásnou širokou luxusní krajkou podlepenou dvěma silikonovými proužky pro dokonalý fit.

Black - černá

Sun - tmavší tělováBerete si přiléhavé šaty, ale nechcete si pod ně oblékat klasické punčochy, neboť by mohly být vidět a kazit tak plánovaný dokonalý dojem? Také vám přijdou klasické punčochy příliš fádní, zároveň se však necítíte na podvazky? V tom případě pro vás budou ideální volbou samodržící punčochy. V nich se budete cítit komfortně, ale navíc budete i neskutečně sexy.

Jak název napovídá, samodržící punčochy drží samy. Mají totiž silikonové proužky, které se vám přilepí na nohu. Zapomeňte na to, že by se vám pod šaty dělaly nevzhledné faldíky. To samodržící punčochy nedovolí.

Při výběru si ale dávejte pozor na jednu věc – a tou je velikost. Pokud byste zvolily příliš velké punčochy, nemusely by vám držet. A představte si to faux pas, kdybyste přišly do vysoké společnosti, díky tomu, jak by vám to slušelo, by se na vás obrátila veškerá pozornost, a právě v tu chvíli by vám punčochy sklouzly. Vždy je nutné, abyste je natáhly do druhé třetiny stehen.