Filtrovat
Značka
Velikost
Barva

Ponožky

Aktivní filtry

340 Kč
Skladem

XPOOOS dámské ponožky 71027

Luxusní dámské ponožky jsou vyrobeny z velmi jemného materiálu, který pohladí a zahřeje vaše nožky. Ponožky s motivem kočky ve slunečních brýlích na rozkvetlé zahradě.

Ponožky jsou klasické výšky nad kotníky.Nebaví vás každý den stále dokola nosit nudné černé ponožky? Jste na to až příliš kreativní a máte ráda výrazné barvy a veselé motivy? Nenechte svou fantazii usnout, pořádně se odvažte. Pokud jste milovnicí zvířátek, oblékněte si ponožky s ptáčky na rozkvetlém stromě nebo s poletujícími motýly. 

Pobaví také ponožky s obrázkem lamy nebo roztomilé myšky ve svetru. A v případě, že jste šelma utržená ze řetězu, sáhněte po ponožkách s leopardím vzorem.

Jestliže máte ráda kytičky, jako dělané jsou pro vás ponožky s nádherným vzorem růží na modrém základu nebo lučního kvítí na podkladu, jenž imituje hadí kůži.

Pokud zrovna netoužíte po ponožkách s obrázkem, ale přesto chcete něco výrazného, pořiďte si zelené ponožky se zlatým šrafováním.

Nabízíme hravé dámské ponožky značky XPOOOS, se kterými na sebe stoprocentně strhnete pozornost. Naleznete u nás kotníkové i klasické vysoké ponožky pro každou příležitost.