Filtrovat
Značka
Velikost
Barva

Pánské oblečení

Aktivní filtry

920 Kč
Skladem

Pánské tričko BOSS s krátkým rukávem v modrozelené barvě

Velmi příjemné tričko z jemné bavlny je skvělou volbou pro každodenní nošení. Tričko má malé logo BOSS na hrudníku. Kvalitní materiál a dokonalé zpracování je samozřejmostí.Každá příležitost vyžaduje jiný styl oblékání. Pokud vyrážíte na noblesní ples, nevezmete si na sebe tepláky. A stejně tak nebudete svůj volný čas trávit na zahradě v nažehleném obleku. V této kategorii naleznete pánské oblečení pro různé příležitosti. Vybrat si u nás můžete polotrika i sportovní trička, teplé mikiny, značkové tepláky Guess, Calvin Klein a Tommy Hilfiger, nebo tradiční domácí oblečení, v němž rychle zapomenete na pracovní stres.

V nabídce máme také ponožky – a to od běžných černých, které si můžete vzít i k obleku, přes vesele barevné až po vtipné kousky s obrázky, kterými všechny pobavíte.

Nemáte rádi, když se v oblečení škrtíte, jste příliš uhlazení a zkrátka vám to nedělá dobře? Naše pánské oblečení vám zaručí, že se vždy budete cítit nejen stylově, ale také pohodlně. A o to tady přece běží. Kategorie pánské oblečení vám nabízí opravdu bohaté možnosti.