Stahovací punčocháče

159 Kč
Skladem

OMSA Perfect Body 50 den punčochové kalhoty

Tvarující punčochové kalhoty pro dámy se zaměřením na bříško a zadeček. Hebké a tvarující punčochové kalhoty bez zesílené špice.

Síla vlákna 50 den

Cappuccino - tělová

Nero - černáKaždá dáma touží po dokonalé postavě. Jenže někdy žena míní a příroda mění. K některým z nás zkrátka nebyla tak štědrá jako k jiným. V takových případech je potřeba jí trochu pomoci. Ale nebojte se, nemáme tím na mysli drastické diety, nikdy nekončící dřinu v posilovně nebo snad plastické operace. Velkou službu vám poskytnou stahovací punčocháče. 

Trápí vás hlavně větší bříško nebo zadeček? Tak právě na tyto partie jsou stahovací punčocháče experty. Pomohou vám opticky zmenšit obvod o několik čísel. Bříško bude plošší a zadeček menší a pevnější. Bez obav si pak budete moci obléknout přiléhavé šaty a vyrazit do společnosti, kde nepochybně budete za hvězdu.

Vždycky vám vadilo, že se vám pod upnutým oblečením rýsují faldíky, a snižovalo vám to sebevědomí? Na podobné nepříjemnosti už můžete rovnou zapomenout, stahovací punčocháče tomu rázně zamezí. Budete se cítit naprosto neodolatelná.