Close

PŘÍRODNÍ MATERIÁLY

Bambusové froté

Materiál s vysokým podílem bambusového vlákna. Přirozeně antibakteriální materiál s vysokou absorpční schopností, velmi měkkým jemným omakem, barevnou a tvarovou stálostí. Ideální pro osoby s citlivou pokožkou.

Bavlněné froté

Bavlněný froté materiál ve velurové úpravě. Lícové smyčky jsou sestřiženy a materiál tak dostává sametově jemný omak. Zamezí se zatrhávání smyček na lícové straně a župany získávají elegantní vzhled. Nežehlí se.

Microcotton

Čistě přírodní vlákno, vyrobené z nekvalitnější bavlny. Každá smyčka je tvořena 120 velmi jemnými vlákny (u klasického smyčkového froté je to obvykle 30-40 vláken)Vzduchové dutiny uvnitř příze, dodávají materiálu objem, lehkost, měkkost a schopnost bleskové absorpce - saje až 2,5xrychleji než klasické bavlněné froté.Doba schnutí je v porovnání o 1/3 kratší.Při výrobě nejsou používány reaktivní barvy a celý výrobní proces je velice šetrný k životnímu prostředí.

Bavlna/mikrovlákno

Nově vyvinutý materiál kombinující skvělé vlastnosti mikrovlákna a bavlny. Rubová smyčka je tvořena bavlněnou přízí se skvělou absorbční schopností, lícovou stranu tvoří mikrovlákno ve velurové úpravě. Velmi jemné na dotek, lehké, nadýchané. Bavlna vás příjemně osuší ( bavlněné vlákno vydává sorbční teplo, tzn. že se při zvlhnutí zahřívá, tím dává vaší pokožce příjemný pocit tepla) a microvlákno zajistí odlehčení, sametový omak, velice snadnou údržbu a stálobarevnost.

Bavlna/polyester

Tenké úpletové froté. Jednostranně smyčkové úpletové froté ve směsi 85% bavlna a 15% polyester. Lehký, příjemně hebký materiál.

HIGH-TECH MATERIÁLY

Satén

Příjemně chladivý a lehký materiál. Satén ve směsi 90% polyester a 10% elastan s digitálním tiskem, lehký, chladivý materiál

Wellsoft a coral fleece

Lehký, jemný materiál s vysokou hřejivostí. Extrémě lehký a jemný 100% polyesterový fleece se středně dlouhým vlasem. Objem materiálu je nižší v porovnání s materiálem wellsoft. Speciální úprava vylučuje žmolkování. Je stálobarevný s velmi snadnou údržbou, nežehlí se, nemačká se. Je extrémně jemný na dotek, hřejivý, měkký a velmi příjemný při nošení. Složení 100% polyesterové mikrovlákno.


Close